
De essentie van marketingcommunicatie nu is...
Sociaal omgaan met je doelgroep door de interactie met ze op te zoeken, zonder iets op te leggen.
Wat je echt helemaal niet (meer) moet doen...
Uurtje factuurtje... En ja het gebeurt in de branche nog steeds.
Dit werk vind ik te goed, omdat....
Er zijn meerdere uitingen/strategieën goed, maar SimpsonizeMe, The Simpsons Movie met Burger King, vinden wij toch echt super. Een online beleving van het entertainmentproduct welke op een interactieve en speelse wijze wordt gekoppeld aan de doelgroep. Op een subtiele manier wordt je geconfronteerd met Burger King en word je 1 met de Simpsons.
De "Methode Viva la Media" is samengevat...
Wij zijn de enige gespreks- en creatieve partner voor online marketing specifiek voor de entertainmentbranche. Ons verschil zit in focus en specialisatie, omdat wij de taal van entertainment spreken en verder denken dan online.
En dat levert dit werk als - Walt Disney (High School Musical 3)
- Bridge Entertainment (Suske en Wiske: Message in a Bottle):
- Douwe Egberts / Sara Lee (Jungleshoppen met May de Panda) - dat bijzonder is omdat...
zij ons het vertrouwen geven om online een belangrijke rol te geven in de marketingmix
Een excellent bureau bouw je vooral door....
Langdurige partnerships aan te gaan waar passie, transparantie en betrokkenheid met samengaan zowel extern als intern.
De beste klanten krijg en houd je door...
Een aanvulling te zijn en geen invulling voor hun activiteiten.
Mijn handen jeuken om met De Efteling iets heel anders te doen, namelijk...
De beleving en het merk waar de Efteling al sterk in is, veel beter te vertalen naar een online beleving dat verder gaat dan hun eigen website.
want, op zich hebben ze het best goed voor elkaar met hun website, maar er zijn daarnaast nog zoveel mogelijkheden om met name ook de interactie op te zoeken en hierdoor nog meer de beleving van het Efteling merk over te brengen.
Tegen iedereen die een bureau zoekt durf ik in alle eerlijkheid te zeggen, kies Viva la Media want...
Het vertrouwen dat je Viva la Media geeft om voor ons te kiezen, dat wordt dubbel en dwars terugbetaalt op korte en lange termijn.






